sk-SKen-US
Menu

Winkler víťazným strelcom výberu EUHL

5. januára 2014

Na začiatku roka 2014 mala Európska univerzitná hokejová liga (EUHL) sviatok a to v podobe zápasu, v ktorom sa stretol výber hráčov EUHL proti výberu hráčov druhej divízie American Collegiate Hockey Association (ACHA D2). V nedeľu 5. januára sa na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave odohral medzinárodný priateľský duel. Hráči ACHA ukončili v Bratislave svoju šesť zápasovú európsku tour. Vo výbere EUHL sme mali zastúpenie v podobe troch útočníkov nášho vysokoškolského tímu VŠEMvs Managers – Filip Winkler, Norbert Hudcovský a Lukáš Mucha a taktiež trénera Ivana Dorniča.

Zámorský tím sa ujal vedenia v 10. minúte, no „domáci“ otočili gólmi Hučka a Müllera na 2:1. Hosťujúci Garlasco síce vyrovnal na 2:2, ale sekundu pred koncom druhej časti stanovil na 3:2 pre EUHL Filip Winkler a na gól mu prihral Norbert Hudcovský, obaja z tímu VŠEMvs Managers Bratislava. V poslednej tretine sa už skóre nemenilo a tak bol gól Filipa Winklera víťazným pre tím EUHL.

Blahoželáme výberu EUHL k víťazstvu v prestížnom dueli a ďakujeme našim hráčom za reprezentáciu našej vysokej školy nielen v tomto zápase, ale i v ostatných stretnutiach EUHL.